Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

PLOTER LASEROWY

Grawer laserowy to coraz bardziej popularna forma bardzo dokładnego, trwałego a zarazem estetycznego zdobienia przedmiotów. Dzięki promieniowi  lasera otrzymujemy niezwykle precyzyjny i dokładny motyw na praktycznie dowolnym materiale, a do tego technika ta pozwala na wielokrotne odtworzenie identycznego motywu w dowolnej liczbie kopii.

     Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na tego typu usługi, uruchomiliśmy usługę grawerowania (znakowania) przedmiotów wykonanych z drewna, skóry, pleksi, sklejki, papieru, gumy, szkła, tektury i metali powlekanych (czyli przedmiotów metalowych pomalowanych lub polakierowanych – w procesie grawerowania następuje wypalenie pomalowanej/polakierowanej powierzchni – nie mamy możliwości graweru w czystym metalu – biżuterii złotej, srebrnej, na metalowych bransoletkach, kopertach zegarków itp.).

      W naszej firmie będą mogli też państwo wyciąć dowolny kształt w ww. materiałach (poza szkłem i metalem) – maksymalne pole robocze to 30 x 50 cm – zalecane – 25 x 45 cm.

     Technika ta świetnie sprawdza się  w produkcji gadżetów firmowych. Można wykonać np. logowane długopisy, pendrive, zapalniczki, wizytowniki, breloki itp.

W naszej ofercie znajdą się:

 

 • grawerowane na karafkach, butelkach z alkoholem itp. – świetne na prezent, czy jako forma podziękowania.

 

grawer na butelce 3

 

grawer na butelce 2

 

grawer na butelce 1

 

 

grawer na butelce 4

 

grawer na butelce 5

 • grawer na szklaneczkach – z ładnej, ale „zwykłej” szklaneczki otrzymujemy „firmówkę” np. do whisky.
 • różnego rodzaju puchary okolicznościowe z możliwością wygrawerowania danych zawodnika, miejsca, które osiągnął, rodzaju zawodów itp.
 • okolicznościowe grawerki na ozdobnych (a czasem śmiesznych) opakowaniach do prezentów na książki, ozdobnych (drewnianych) opakowaniach na alkohol itp.
 • grawerki na długopisach

 

dlugopis

 

 • grawerki na pendrivach

 

pendrive 1

 

 • breloczki z wygrawerowanymi imionami zwierzą i nr telefonu właściciela (przydatne gdy nasz pupil gdzieś się zawieruszy)

 

dla rzwierzat

 

 • wizytówki na drzwi (imię nazwisko, nr mieszkania)

 

aaa

 

 

 • numerki do szatni

 

 

numerki do sztni

 

 

 • trwałe karty parkingowe z wszystkimi potrzebnymi danymi identyfikacyjnymi (nazwisko właściciela, nr rejestracyjny, model auta, nr parkingowy etc.)

 

 

NUMERKI PARKINGOWE

 

 

 • Szyldy na dom (nr domu, ulica, miasto)

 

 

szyld nr na dom

 

 • itp.

 

Szyldy na drzwi z nazwiskiem, numerki parkingowe, numerki do szatni, szyldy na dom z nr domu i adresem, przywieszki dla zwierząt z imieniem i nr telefonu wykonujemy w laminacie grawerskim dwu kolorowym w przykładowych kolorach:

 

WZORNIK KOLOROW NA LASER

 

Robimy już od jednej sztuki.

 

Uwaga ! Kolorystyka zamieszczonych grafik i skanów może różnić się od kolorów rzeczywistych. Kolory rzeczywiste do wglądu w naszym punkcie.

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)