Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Wizytówki w kolorze

     Wizytówka to dziś podstawowy sposób prezentacji swoje firmy a także wygodny nośnik informacji o naszej firmie i danych teleadresowych.

wizytowka kolorowa projekty

     W naszej firmie wizytówki kolorowe wykonywane są w różnych technikach:

OFFSET

     Druk offsetowy, pełnokolorowy (CMYK) wykonywany jest na kartonie kredowym o gramaturze 250 – 350g a następnie w „standardzie” zabezpieczony cienkim laminatem. Minimalna ilość zamówienia w technice offsetowej to pakiet 1000 sztuk z możliwością druku jedno oraz dwustronnego. Korzyścią wynikającą z tej metody druku jest wysoka jakość wykonania oraz spadający koszt sztuki przy jednorazowym zamówieniu wielokrotności owego pakietu.

CYFROWO

     Druk cyfrowy wizytówki zapewnia równie wysoką jakość jak offsetowy a jednocześnie umożliwia zamówienie jednorazowo mniejszej ilości wizytówek. Standardowo w tej technice można zamówić minimum 10 sztuk i dowolną wielokrotność tej liczby. Metoda ta umożliwia również odbiór zamówionych wizytówek już następnego dnia od daty zamówienia, a w przypadku, gdy projekt jest już u nas a Klient „ponawia” zamówienie, nawet tego samego dnia!

DRUK  ATRAMENTOWY

     Druk atramentowy to technika, która jako pierwsza umożliwiła druk w kolorze w cenie przystępnej dla każdego. Pomimo upływu czasu i spopularyzowania kolorowego druku cyfrowego i offsetowego, druk atramentowy ma się dobrze a dzięki postępowi techniki i ciągłemu udoskonalaniu jakości głowic drukujących, ciągle jest bardzo popularną metodą druku, zarówno wizytówek jak i ulotek, a do druku zdjęć na papierze jakości fotograficznej, jest wręcz niezastąpiony!

     W naszej ofercie druk atramentowy wykorzystywany jest głównie do druku wizytówek na papierach 250 – 300g z tzw. „fakturą” czyli tłoczonych i strukturalnych na których druk inną metodą jest niemożliwy z zachowaniem wysokiej jakości wykonania.

wizytówki pełno kolorowe i kolorowe

     Podobnie jak w przypadku druku cyfrowego minimalne zamówienie to 10 sztuk i dowolna wielokrotność tej liczby. Metoda ta również umożliwia odbiór zamówionych wizytówek już następnego dnia od daty zamówienia, lub w tym samym dniu, gdy projekt jest już u nas.

 

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)