Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Ulotki reklamowe

     Ulotki, ulotki, ulotki – większe, mniejsze, kolorowe bądź czarno-białe, znajdujesz je za wycieraczką samochodu, w skrzynce pocztowej czy wręcz wprost na wycieraczce pod swoimi drzwiami. Choć może to irytować, to nie zmienia to faktu, że ulotka reklamowa to najbardziej dziś rozpowszechniona forma reklamy. A skoro tak, to warto abyś i Ty sięgnął po ten sposób prezentacji swojej firmy.

     Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu ulotek reklamowych. U nas zostaną Państwo kompleksowo obsłużeni – od pomysłu, po przez projekt, aż do odbioru gotowych ulotek. Wykonujemy wszystkie podstawowe formaty ulotek. A4 (210x297mm), A5 (210 x148 mm), A6 (105 x 148 mm ), DL3 ( 1/3A4 – 99 x 210 mm). Ulotki mogą być jedno lub dwustronne, czarno-białe, kolorowe lub mieszane (jedna strona kolorowa druga czarno-biała) na różnych rodzajach i gramaturach papieru (od standardowego papieru offsetowego 80g, poprzez papier kredowy w gramaturze od 120 do 300g, aż po kartony.

     U Nas możecie Państwo zamówić także wykonanie Plakatów większych od A3 – wszytko zależnie od potrzeb.

     W naszej ofercie znajdą Państwo też możliwość druku ulotek na materiałach samoprzylepnych:

  • druk na papierach samoprzylepnych do rozlepiania reklam wewnątrz budynków
  • druk na foliach samoprzylepnych, odpornych na warunki atmosferyczne do rozlepiania na zewnątrz budynków.

     W przypadku folii samoprzylepnej nasza oferta jest o wiele bogatsza, gdyż mogą Państwo zamówić druk reklamy (nalepki) wielkoformatowej z możliwością wyboru druku prawo i lewo czytelnego (sprawdza się to w przypadku naklejenia reklamy na szybie wystawowej – możemy zdecydować, czy naklejamy na zewnątrz szyby, czy też od środka sklepu), a także do wyboru mamy różne folie – „pełne” – zasłaniają cała widoczność, lub folie „perforowaną” pełną maleńkich oczek, umożliwiającą spoglądanie poprzez reklamę na zewnątrz (często taką właśnie formę reklamy zaobserwować możemy np. na autobusach czy tramwajach).

     Planując reklamę na ulotkach, warto odpowiednio wcześniej o tym pomyśleć, gdyż realizacja zamówienia trwa zazwyczaj około 6 – 8 dni roboczych.

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)