Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Banery reklamowe

 

     O tym, że „reklama dźwignią handlu” chyba nie trzeba nikogo przekonywać.  Jest wiele form dotarcia do klienta z ofertą swojej firmy, a jedną z nich jest reklama wielkoformatowa.

     Baner reklamowy – bo o nim teraz mówimy – jest bardzo popularną i przystępną cenowo formą takiej reklamy. Odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, odporny na niskie i wysokie temperatury, odporny na promieniowanie ultrafioletowe (UV), łatwy do zamontowania na praktyczne każdej powierzchni dzięki standardowym oczkom, druk w jakości fotograficznej i dostępność praktycznie w dowolnym rozmiarze to niewątpliwa zaleta tej formy reklamy.

     Wychodząc na przeciw Państwa  zapotrzebowaniu, udostępniamy w naszej firmie możliwość wykonania banera. Minimalne zamówienie to 1m2.  Proste projekty wykonujemy gratis (jako prosty projekt rozumiemy – jednolite tło + napis + ew. zdjęcie nadesłane przez klienta), koszt projektów pełnokolorowych ustalamy indywidualnie w zależności od trudności i skomplikowania danego zlecenia.

baner reklamowywykonanie baneru w Łodzi

baner reklama www2

     W zdecydowanej większości banery drukowane są metodą solventową na nośniku frontlint 510g m/2, ale możemy też wykonać reklamę na płótnie banerowym – odblaskowym, który świetnie spełnia swoją rolę nocą, lub na siatce banerowej Mesh 280 – 360g m/2 która pozwala na swobodny przepływ powietrza.

     Uzupełnieniem oferty reklamy jest możliwość druku na foliach samoprzylepnych. Dzięki możliwości “nacinania po obrysie” można wykonać dowolne pełnokolorowe naklejki w dowolnym kształcie, co daje niemal nieograniczone możliwości reklamy – dzięki wodoodporności można je nalepić na dowolnej gładkiej powierzchni na zewnątrz budynku, np. na tablicach reklamowych, ogłoszeniowych, karoserii samochodowej itp.

    Mogą Państwo też zamówić druk reklamy (nalepki) wielkoformatowej. Jeżeli ma to być reklama np. na szybie wystawowej, można wybrać, czy ma być naklejona na zewnątrz sklepu czy od środka, a także, czy reklama ma być pełna – zasłaniająca widoczność, czy też preferowana jest opcja umożliwiającą spoglądanie po przez reklamę na zewnątrz (często taką właśnie formę reklamy zaobserwować możemy np. na autobusach czy tramwajach).

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)