Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Numeratory oraz datowniki w tym z dodatkowym dowolnym tekstem

     Pieczątka w formie datownika, to niezbędne narzędzie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z koniecznością zachowania chronologii w wystawianych dokumentach.

     U nas zaopatrzą się Państwo w datowniki zarówno automatyczne jak i ręczne, które zaspokoją wszelkie potrzeby prowadzonej firmy. W ofercie mamy bardzo duży wybór:

  • opraw – plastikowe i metalowe
  • wielkości (od podstawowych stemplujących tylko datę, po bardziej rozbudowane z płytką pozwalające na umieszczenie treści nad, pod, przy dacie, lub naokoło niej – w przypadku datownika okrągłego)
  • kolorystyki
  • marek

 

     Datowniki samotuszujące, to najbardziej rozpowszechniona i najpraktyczniejsza wersja datownika. Niewielkie gabaryty, estetyczna – zazwyczaj plastikowa obudowa, a w określonych modelach, dodana płytka tekstowa, umożliwiającą poprzedzenie daty napisem np.: „WPŁYNĘŁO”, „ZAPŁACONO DNIA”, ” itp. robi z nich naprawdę dobre narzędzie w codziennej biurowej pracy.

 

 

datowniki automatyczne

     Wśród datowników ręcznych, przodują tradycyjne stemple taśmowe w metalowej zazwyczaj obudowie. Regulacja daty odbywa się za pomocą pierścieni które pozwalają w prosty sposób uzyskać odpowiednia datę. Wielkość odbicia daty może wynosić: 3, 4, 5, 7, 9, 12, 15 lub 18 mm.

pieczatka z datownikiem

     Również numerator często bywa niezastąpiony w ogarnięciu lawinowo rosnącego stosu dokumentów. I w tym przypadku w naszym punkcie znajdą Państwo to, czego potrzebujecie!

     W sprzedaży mamy duży wybór numeratorów:

  • ręcznych
  • półautomatycznych
  • pełnych automatów

numerator recznynumerator samotuszującynumerator automatyczny reiner

 

       Wśród numeratorów ręcznych znajdą Państwo na pewno coś dla siebie. Istnieje bowiem bardzo duży wybór zarówno w wysokości czcionki, jak i ilości cyfr. W ofercie mamy numeratory z wysokością czcionki 3, 5, 7  i 9 mm  na  4, 6, 8, 10 i 12 cyfr, a także numeratory 12, 15 i 18 mm z wyborem 4, 6 lub 8 cyfr.

      W numeratorze automatycznym możemy ustawić, co który raz ma nastąpić zmiana kolejnego numeru – 0 (bez zmian) co 1, 2, 3, 4, 6 lub 12 uderzenie stempla. Do dyspozycji mamy zazwyczaj max 8 cyfr, choć na specjalne zamówienie, można zakupić numerator na 12 cyfr o wysokości czcionki 4 mm.

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)