Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Oprawa prac magisterskich, dyplomowych i licencjackich

 

System C-BIND

   Oferujemy profesjonalną oprawę prac magisterskich, dyplomowych oraz licencjackich w oprawie twardej z napisami na okładce, bez napisów na okładce, oraz tzw. oprawy „miękkie”.

 

 

okładki do prac dyplomowych i magisterskich

 

 

 

 

Prace oprawiane w systemie C-BIND ( obie okładki i metalowy grzbiet są jedną połączoną całością ) mogą mieć do 145 kartek standardowego papieru 80g/m w formacie A4. Od ręki dostępne są podstawowe kolory okładek: czarny, niebieski, bordowy, zielony itp. Czas oprawy na miejscu od 2 do 5 minut.

 

 

Bindownica 1

 

 

System Metalbind

 

Oferujemy również oprawy w systemie MetalBind ( okładka przednia i tylna są oddzielne, łączone ze sobą odpowiednio dobranym do grubości pracy metalowym grzbietem pokrytym w kolorze okładek ). W tym systemie możemy oprawić prace mające do 300 kartek standardowego papieru 80g/m w formacie A4.

 

 

 

 

 

 

 

Bindownica 2

 

 

     Zależnie od potrzeb, Klient może przynieść wydrukowaną już pracę do oprawy, bądź zlecić druk takiej pracy nam, a my po wydruku również ją oprawimy. Co ważne, w tym przypadku czas całej operacji waha się w granicach 10 min, co powoduję, że tę usługę wykonujemy praktycznie od ręki – nie ma potrzeby zostawiania materiałów i konieczności ponownego przychodzenia do punktu po odbiór.

 

 

praca licencjacka oprawianie

     W szczególnych przypadkach istnieje też możliwość „rozpięcia” pracy i odzyskania dokumentów w celu np. dołożenia czy odjęcia poszczególnych kartek a także podmiany poszczególnych stron na inne w pracy. Co prawda rzadko, ale zdarza się w takiej sytuacji konieczność wymiany okładki na nową, natomiast praca zawsze jest „odzyskana” bez strat!

 

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)