Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Usługi kserograficzne, skanowanie i drukowanie z pliku

   

Oferujemy Państwu usługi obróbki dowolnych dokumentów do formatu A0 !!

Pierwsza propozycja dotyczy usług w wysokiej, cyfrowej ( laserowej ) jakości,

takie jak skanowanie i drukowanie do formatu A3

w cenach konkurencyjnych na Łódzkim rynku !

Ksero czarno-białe już od 0,08 zł za stronę A4 !

Ksero kolor już od 0,80 zł za stronę A4 a

Usługi te świadczymy na cyfrowych urządzeniach :

  MINOLTA BIZHUB C280.

 

 

kserokopiarka minolta bizhub c360kserokopiarka z możliwością skanowania

 

 

oraz na urządzeniu – MINOLTA BIZHUB C458

 

 

 

 

 

Na urządzeniach tych wykonujemy:

  • Skanowania (archiwizacji) dokumentów, zdjęć i książek do formatu A3 z możliwością zapisu cyfrowego w formacie JPG lub PDF na dowolnym nośniku.

     Pozwala to na praktyczne zabezpieczenie przed zniszczeniem ważnych dla nas dokumentów. Po za tym pozwala mieć zawsze przy sobie całą nasza kartotekę czy też dokumentację firmową – jesteś w Urzędzie, a zapomniałeś jakieś faktury czy druku? Nic prostszego – jeżeli wcześniej zadbałeś o to, aby mieć je zeskanowane, to wystarczy podłączyć pendrive do biurowego komputera i sprawa załatwiona, że o zaoszczędzonym czasie i nerwach zmarnowanych na jeździe po brakujące papiery nie wspomnę.

     Nawet, jeżeli posiadasz w domu urządzenie wielofunkcyjne z opcją „skanowania” to nasza oferta jest skierowana również do ciebie! 

     Dlaczego? 

     Jeżeli do zeskanowania masz jeden – dwa dokumenty, to z pewnością chętnie poświęcisz te 10 minut i poradzisz sobie sam na domowej wielofunkcyjnej drukarce wyposażonej w skaner, ale jeżeli jest to cała dokumentacja, licząca dziesiątki czy setki stron?

     Nasze nowe urządzenie skanuje z prędkością do 240 stron na minutę – i to bez względu na to czy czarno-biało, czy w kolorze (oczywiście mówimy tu o luźnych, pojedynczych kartkach) co dla urządzeń domowych jest prędkością nieosiągalną !!!

      Również – poza samym czasem skanowania – ważne jest to, że zeskanowany np. projekt budowlany domu, zostanie zapisany w jednym pliku PDF – strona po stronie – dokładnie tak jak jego pierwowzór w formie papierowej!

 

     Kolejna możliwość naszych urządzeń to:

  • Wydruk cyfrowy do formatu A3 dostarczonych plików w popularnych formatach (CDR, JPG, BMP, PNG, PDF, DOC, DOCX, TXT  itp.) – w tym drukowanie prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich.

     Drukujemy z każdego dostępnego obecnie na rynku nośnika: z twardych dysków, pendrive, kart pamięci, płyt CD/DVD a także każdego mobilnego urządzenia obsługującego standard bluetooth,oraz tych przysłanych na nasz adres e-mai: jurek@dhbatory.pl.

     Najczęściej drukowaną pozycją wielostronicową są: wydruki prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, oraz – coraz częściej dostarczane na nośnikach elektronicznych lub stronach www – różnego rodzaju instrukcje obsługi, książki językowe i podręczniki szkolne, a z pojedynczych stron – coraz powszechniejsze różnego rodzaju etykiety na paczki, wyniki badań lekarskich, umowy, wnioski do urzędów.

U nas za jednym razem mogą Państwo np. wydrukować ww.  dokumenty, podpisać je, a następnie zeskanować i odesłać na dowolny adres e-mail.

     Doskonała jakość wydruku zarówno w kolorze jak i czerni, bardzo duża szybkość druku (oscylująca w granicach 45 stron na minutę) oraz idealny – cyfrowy (laserowy) druk, to niewątpliwie nasze atuty, które od wielu lat niezmiennie zjednują nam uznanie w oczach Klientów, drukujących u nas czy to całe wspomniane powyżej prace, czy też pojedyncze strony. 

 

     Przy opisie możliwości drukowania koniecznie trzeba wspomnieć o kolejnej zalecie naszych urządzeń, a mianowicie o:

  • Możliwości druku na grubych kartkach / kartonach do gramatury 350 g/m.

     Niewiele urządzeń ma możliwości druku na grubych nośnikach, co jest spowodowane specyfikacją techniczną danej drukarki

     Nasze urządzenia – jak wspomnieliśmy – mogą drukować na nośniku o grubości do 350 g/m, więc druk eleganckich wizytówek (zazwyczaj na papierach o gramaturze 250 – 300 g/m) nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie „z dnia na dzień” zlecenie, na które normalnie (zlecając taką usług w drukarni) czeka się kilka dni.

 

Druga propozycja dotyczy usług drukowania i kserowania (metodą atramentową)

do formatu A0 !!!

W tej wielkości (A0) wykonujemy również skany !!!

Usługi te świadczymy  na urządzeniu:

 

Canon TM – 300 L36ei

 

 

Dzięki temu urządzeniu możemy wykonać wydruk (metodą atramentową) aż do formatu A0 (841 x 1189 mm). Wykonujemy je na papierach w gramaturze 80g., 120g., 180g., 220g. Propozycja dotyczy zarówno wydruków projektów i planów budowlanych (tzw.CAD) jak i plakatów, bilbordów i zdjęć do formatu A0.

Wydruków dokonujemy z dostarczonych plików w popularnych formatach (CDR, JPG, BMP, PNG, PDF, DOC, DOCX, TXT  itp.)

Ponadto, jako nieliczni (jeżeli nie jedyni w tej części Łodzi) w  tym formacie

– czyli A0 (841 x 1189 mm) –

możemy również SKANOWAĆ i KSEROWAĆ dokumenty.

( ważne – dokumenty nie mogą być złączone – oferta dotyczy pojedynczych, luźnych kartek )

Skany możemy zapisać do najbardziej popularnego formatu PDF, a także JPG

 

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)