Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Usługi kserograficzne, skanowanie i drukowanie z pliku

 

     Oferujemy Państwu usługi obróbki dowolnych dokumentów do formatu A3

w cenach konkurencyjnych na Łódzkim rynku !

Ksero czarno-białe już od 0,08 zł za stronę A4 !

Ksero kolor już od 0,80 zł za stronę A4 a

 

w wysokiej, cyfrowej jakości na urządzeniach

  MINOLTA BIZHUB C280.

kserokopiarka minolta bizhub c360kserokopiarka z możliwością skanowania

 

 

oraz nasz najnowszy nabytek (07.2021r.) – MINOLTA BIZHUB C458

 

 

 

 

 

Ponadto nasza oferta to również usługa:

  • Skanowania (archiwizacji) dokumentów, zdjęć i książek do formatu A3 z możliwością zapisu cyfrowego w formacie JPG lub PDF na dowolnym nośniku.

     Pozwala to na praktyczne zabezpieczenie przed zniszczeniem ważnych dla nas dokumentów. Po za tym pozwala mieć zawsze przy sobie całą nasza kartotekę czy też dokumentację firmową – jesteś w Urzędzie, a zapomniałeś jakieś faktury czy druku? Nic prostszego – jeżeli wcześniej zadbałeś o to, aby mieć je zeskanowane, to wystarczy podłączyć pendrive do biurowego komputera i sprawa załatwiona, że o zaoszczędzonym czasie i nerwach zmarnowanych na jeździe po brakujące papiery nie wspomnę.

     Nawet, jeżeli posiadasz w domu urządzenie wielofunkcyjne z opcją “skanowania” to nasza oferta jest skierowana również do ciebie! 

     Dlaczego? 

     Jeżeli do zeskanowania masz jeden – dwa dokumenty, to z pewnością chętnie poświęcisz te 10 minut i poradzisz sobie sam, ale jeżeli jest to cała dokumentacja, licząca dziesiątki czy setki stron?

     Nasze nowe urządzenie skanuje z prędkością do 240 stron na minutę – i to bez względu na to czy czarno-biało, czy w kolorze (oczywiście mówimy tu o luźnych, pojedynczych kartkach) co dla urządzeń domowych jest prędkością nieosiągalną !!!

      Również – poza samym czasem skanowania – ważne jest to, że zeskanowany np. projekt budowlany domu, zostanie zapisany w jednym pliku PDF – strona po stronie – dokładnie tak jak jego pierwowzór w formie papierowej!

 

     Kolejna możliwość naszych urządzeń to:

  • Wydruk cyfrowy do formatu A3 dostarczonych plików w popularnych formatach (CDR, JPG, BMP, PNG, PDF, DOC, DOCX, TXT  itp.) – w tym drukowanie prac dyplomowych, magisterskich i licencjackich.

     Drukujemy z każdego dostępnego obecnie na rynku nośnika: z twardych dysków, pendrive, kart pamięci, płyt CD/DVD a także każdego mobilnego urządzenia obsługującego standard bluetooth.

     Najczęściej drukowaną pozycją wielostronicową są: wydruki prac magisterskich, dyplomowych i licencjackich, oraz – coraz częściej dostarczane na nośnikach elektronicznych – różnego rodzaju instrukcje obsługi, książki językowe i podręczniki szkolne.

     Doskonała jakość wydruku zarówno w kolorze jak i czerni, bardzo duża szybkość druku (oscylująca w granicach 45 stron na minutę) oraz idealny – cyfrowy (laserowy) druk, to niewątpliwie nasze atuty, które od wielu lat niezmiennie zjednują nam uznanie w oczach Klientów, drukujących u nas czy to całe wspomniane powyżej prace, czy też pojedyncze strony. 

 

     Przy opisie możliwości drukowania koniecznie trzeba wspomnieć o kolejnej zalecie naszych urządzeń, a mianowicie o:

  • Możliwości druku na grubych kartkach / kartonach do gramatury 350 g/m.

     Niewiele urządzeń ma możliwości druku na grubych nośnikach, co jest spowodowane specyfikacją techniczną danej drukarki

     Nasze urządzenia – jak wspomnieliśmy – mogą drukować na nośniku o grubości do 350 g/m, więc druk eleganckich wizytówek (zazwyczaj na papierach o gramaturze 250 – 300 g/m) nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie “z dnia na dzień” takie zlecenie.

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)