Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Nadruk na kubkach

     Jeżeli zamierzasz zrobić komuś bliskiemu nietuzinkowy prezent, przynieś dowolne zdjęcie a my umieścimy je na kubku, z którego będzie mógł codziennie korzystać, pijąc swoją ulubioną poranną kawkę, lub popijać herbatką kanapkę.

    Kubki są standardowej wielkości : φ8.2*H9.5 cm.  Maksymalne pole zadruku to 19.8 x 8.5 cm

     Nadruki na kubki wykonane są metodą sublimacyjną (termotransfer) co gwarantuje najwyższą jakość przenoszonego zdjęcia czy grafiki. Aby wykonać taki kubek wystarczy dostarczyć nam treść napisu oraz zdjęcie najlepiej w pliku jpg, png, tiff, bmp.

     Można także przynieść papierowe zdjęcie do punktu a my je zeskanujemy i zamieścimy na produkcie.

kubki reklamowe Łódź

 

 

     Można też przygotować samemu gotowy projekt i przysłać go do nas na adres e-mail: jurek@dhbatory.pl w plikach: jpg, png, bmp, cdr (do wersji X6 – czcionki zamienione w krzywe) a my przeniesiemy go na kubek. Pole zadruku przy standardowym kubku nie może być większe niż 198 x 85 mm.

     Ponieważ technika sublimacyjna różni się od innych technik druku – np. utrwalenie przenoszonego zdjęcia odbywa się w temperaturze powyżej 180 stopni C, (a wiec mogą wystąpić lekkie przekłamania kolorystyczne) jak i parametrami samego tuszu, zalecamy aby dostarczana zdjęcia były w miarę możliwości „widne”. Najlepiej wychodzą te zrobione na dworze w ładny słoneczny dzień. Zdjęcia z pomieszczeń z ograniczoną ilością światła nie są już tak efektowne, aczkolwiek bez problemu i takie umieszczamy na życzenie Klienta.

     W ofercie mamy także kubki z kolorowymi rantami i uszkami oraz tzw. kubki magiczne. Taki kubek jest na zewnątrz czarny lub czerwony i dopiero po napełnieniu go gorącym napojem ujawnia kolorową skrywaną treść i zdjęcie.

     Kubki pakowane są w kartonik przez co świetnie nadają się na prezent!

 

pudelko na kubek

 

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)