Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Zgrywanie kaset VHS, 8mm, MiniDV na DVD

     Format analogowego zapisu danych (taśmy VHS) już dawno został zastąpiony cyfrową formą zapisu (CD, DVD, BLU-RAY). Niemniej jednak do dziś wielu z nas posiada kasety VHS z nagranymi i ważnymi dla nas danymi –  pamiątka ślubu, nagranie z wesela, studniówka a może rodzinny wyjazd na wczasy – zapewne lubimy od czasu do czasu zasiąść przed telewizorem i powspominać dawne czasy. Czas leci, a to niestety dla naszych nagrań niedobra wiadomość, gdyż z upływem czasu jakość kaset, a co za tym idzie i jakość nagranego na nim materiału jest coraz gorsza, a na źle przechowywanych kasetach może dojść nawet do całkowitej, bezpowrotnej utraty danych.

     A może chciałbyś powrócić pamięcią, do dawnych chwil utrwalonych na kasecie, ale nie możesz, bo magnetowid już dawno odmówił posłuszeństwa, a dla paru kaset nie warto przecież w dobie dzisiejszej kupować nowego? (o ile da się jeszcze go w ogóle zakupić).

     Jeśli tak to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

     Proponujemy usługę polegającą na zgraniu dowolnego materiału z kaset VHS, VHSC, SVHS, kaset 8mm czyli: Video8, Hi8 i Digital8, a także z kaset z MiniDV do trwałego – cyfrowego – formatu zapisu DVD – lub – na życzenie – bardziej dzisiaj popularnego zapisu na Pendrive (dysku przenośnym itp.)  w formacie pliku video MP4.

 

kaseta vhs Lyta DVD

kaseta 8mmtaśma kaseta Hi8kasetka tasma Digitalpłytka DVD

 

Dlaczego My?

     Nasza usługa to nie zwykłe przegranie materiału z odtwarzacza VHS na komputer po przez prostą kartę przechwytującą (najczęściej kartę telewizyjną instalowaną w komputerze na złączu PCI) jak to ma miejsce w wielu ofertach dostępnych po przez internet, lub w punktach „zbierających” zamówienia (oczywiście doliczających sobie za „pośrednictwo”)

     My zgrywamy materiał na profesjonalnym sprzęcie zainstalowanym w naszym punkcie, bez pośrednictwa osób trzecich.

     Posiadamy wysokiej jakości Magnetowidy 6-cio głowicowe HIFI stereo, profesjonalne, stacjonarne nagrywarki DVD z wbudowanym dyskiem twardym, oraz używamy profesjonalnych kabli audi0-video (HDMI) z pozłacanymi końcówkami, a wszytko to po to, by zachować jak najlepszą jakość nagrania!

magnetowid philips vr 705 2

 

magnetowid LG LV 4981

 

magnetowit panasonic nv-fj615

     Oczywiście efekt końcowy – czyli jakość zgranego materiału zależna jest w głównej mierze od jakości dostarczonej kasety, wiec nie warto zwlekać gdyż z każdym dniem będzie coraz gorzej!

     Jest to już kolejna nasza usługa, umożliwiająca przeniesienie posiadanego materiału analogowego do postaci cyfrowej – poza kasetami VHS mogą Państwo zdigitalizować:

  1.  Nagrania Audio z kaset magnetofonowych.
  2.  Slajdy, klisze i negatywy
  3.  Zdjęcia – z formatu papierowego.
  4.  Płyty winylowe

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)