Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Dygitalizacja slajdów, negatywów, klisz

 

      Zmobilizowani olbrzymią ilością zapytań o możliwość zarchiwizowania do postaci cyfrowej zdjęć uwiecznionych na slajdach, a także materiału zachowanego na negatywach i kliszach małoobrazkowych, jakże popularnych w XX w. (w latach poprzedzających wszechobecne dzisiaj aparaty cyfrowe) oddajemy do Państwa dyspozycji usługę polegającą właśnie na cyfrowym zapisie ww. materiałów.

      Aby móc cieszyć się „drugim życiem” zdjęć zapisanych na slajdach wystarczy przynieść je do naszego zakładu znajdującego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23 (Parter – PUNKT KSERO) a my zajmiemy się resztą. Slajdy mogą być w ramkach (najpopularniejsza forma ich przechowywania) lub w luzem w „paskach”. Po digitalizacji otrzymają Państwo materiał w formie cyfrowej zapisany na płycie CD/DVD lub wg. życzenia na własnym pendrive lub przenośnym dysku twardym (wtedy nośniki pamięci należy nam dostarczyć najpóźniej w dniu odbioru materiału)

       Aby zachować profesjonalną jakość materiału końcowego, slajdy, klisze i negatywy skanujemy w rozdzielczości 3200 x 3200 dpi /14MPx.

 

 

     Jest to już kolejna nasza usługa, umożliwiająca przeniesienie posiadanego materiału analogowego do postaci cyfrowej – poza slajdami mogą Państwo zdigitalizować:

  1.  Nagrania Video zapisane na kasetach VHS, VHSC, mniejszych kasetach 8mm, HI 8, Digital 8, oraz z kasetek Mini DV
  2. Nagrania Audio z kaset magnetofonowych.
  3.  Zdjęć – możliwość oglądania na komputerze, telewizorze, tablecie, smartfonie itp.
  4.  Płyty winylowe

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)