Usługi Reklamowo-Poligraficzne Łódź

Druk na płytach CD/DVD

         Witamy Państwa na stronie poświęconej nadrukom na płytach CD / DVD

Duża ilość nagrań z różnorodnych rodzinnych imprez – wesel, komunii, wczasów, różnorakich uroczystości np. szkolnych, itp. może od dzisiaj nabrać kolorytu, a to po przez nadrukowanie na nich odpowiedniej etykiety z opisem wraz dowolnym zdjęciem (lub zdjęciami) oddającymi klimat nagranego materiału.

Nadruk zdjęcia z uroczystości (wraz z opisem) pomoże Ci również szybko zlokalizować odpowiednie nagranie w prywatnej kolekcji filmowej. Nadruk taki jest również wspaniałym dodatkiem do prezentu dla bliskich, jakim jest płyta CD / DVD z utrwalona uroczystością.

        Oferujemy nadruk pełnokolorowy na płytach CD oraz DVD zarówno tych, które dopiero zamierzasz wypalić dane jak i tych już wypalonych.

Dla materiałów, które dopiero mają zostać wypalone na płycie, oferujemy specjalne przygotowane nośniki – płyty CD / DVD z odpowiednia (białą) powierzchnią, na której wykonujemy nadruki w systemie wysokiej jakości druku atramentowego – nadruk taki jest bardzo precyzyjny i idealnie dopasowany do powierzchni płyty CD / DVD.

 

plyta cd krzychu 2

Wystarczy przynieść dany materiał na dowolnym nośniku (dysk HDD, Pendrive, karta pamięci, dowolna płyta CD/DVD) a my wypalimy go na odpowiednim nośniku CD / DVD a następnie dokonamy nadruku na powierzchni płyty wskazanego zdjęcia (lub zdjęć) wraz z odpowiednim opisem (lub bez niego – zależnie od potrzeb).

Dla płyt już wypalonych na powszechnie dostępnych nośnikach, oferujemy nadruki na odpowiednio przygotowanych etykietach samoprzylepnych, dostosowanych wielkościowo do tradycyjnych płyt CD/DVD.  Oczywiście istnieje możliwość zakupu samych etykiet i wykonania nadruku we własnym zakresie (na nośniku A4 znajdują się dwa użytki).

 

 

Zapraszamy do naszego punktu mieszczącego się w Łodzi, przy ul. Elsnera 23

(parter – punkt ksero)